Мегадиплом

Работа в Мегадиплом

Колектив агентства „Мегаполіс” надає професійну допомогу студентам у написанні дипломних і контрольних робіт, рефератів і контрольних, сприяє у підготовці науково-дослідних проектів, підборі матеріалу.

Географія наших клієнтів – Київ, Одеса, Миколаїв, Сімферополь, Дніпропетровськ, Харків, Чернівці, Львів, Хмельницький, Москва (Росія), Астана (Казахстан).

За 10-літній період роботи на ринку наукових послуг було накопичено важливий досвід, зібрана велика бібліотека наукової літератури, здійснено підбір професійних та відповідальних викладачів Вузів, які працюють з актуальними джерелами інформації та вміють грамотно сформулювати висновки та зробити розрахунки.

Найкращим визнанням нашої успішності є перемога у конкурсі видавництва „Торсінг” на видання спільного проекту „Шпаргалка для студента”.

Щороку постійним клієнтам ми пропонуємо спеціальну ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ. Сьогодні наші клієнти використовують дисконти від 5 % до 15%, можуть здійснювати замовлення по телефону без передоплати та отримувати роботи по електронній пошті або кур’єрською доставкою.

работа в Мегадиплом

ул. Дегтеревская 431, кв.1

телефон: 044-453-22-73

e-mail:

www:

Вакансии компании Мегадиплом


В данный момент у Мегадиплом нет активных вакансий, опубликованных на сайте www.netbee.ua