Тесля і Партнери

Работа в Тесля і Партнери

ПРО НАС

ЮРИДИЧНА ГРУПА «ТЕСЛЯ і ПАРТНЕРИ» (далі – ТіП) - це команда професіоналів, яка працює на ринку юридичних та фінансових послуг країн СНД та Східної Європи з 2006 року, і під керівництвом успішного управлінця та юриста Романа Теслі, - пропонує повний спектр юридичних та консалтингових послуг для національних та іноземних компаній, а також фізичних осіб, резидентів і нерезидентів України.

Ми молоді, амбітні і більш за все зацікавлені у Вашому успіху. .

Враховуючи Ваші інтереси та побажання, ми в найкоротші терміни знайдемо стандартні і нестандартні правові рішення, спрямовані на забезпечення успіху Вашого бізнесу.

Основними принципами нашої діяльності є професіоналізм, орієнтованість на позитивний результат, впевненість у своїй правовій позиції, творчий підхід до кожної конкретної справи і до кожного конкретного проекту, сумлінне ставлення до завдань, поставлених кожним клієнтом і чітке бачення шляхів для їх виконання.

А зважаючи на те, що ми надаємо своїм Клієнтам унікальну можливість у формуванні стартового капіталу для початку своєї справи (див. пункт «БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ») та проводимо щорічні конкурси бізнес-планів, де кращі з кращі отримують 100 % фінансування своєї бізнес-ідеї, то можна з упевненістю твердити, що ЮРИДИЧНА ГРУПА «ТЕСЛЯ і ПАРТНЕРИ» являється свого роду носієм нової ідеї, ідеї майбутнього покоління, - ідеї особистого та фінансового благополуччя.

работа в Тесля і Партнери

Киев

телефон: 066-364-18-56

e-mail:

www:

Вакансии компании Тесля і Партнери


В данный момент у Тесля і Партнери нет активных вакансий, опубликованных на сайте www.netbee.ua