Опера Маркет

работа в Опера Маркет

Работа в Опера Маркет

Опера Пасаж — це сучасна торгова галерея, розташована в самому серці Львова, створена для людей, котрим гармонійний процес покупок є не менш важливим, ніж висока якість та асортимент продукції.

На п’ятьох поверхах торгової галереї зібрались ексклюзивні магазини відомих брендів, в яких можна придбати жіночий та чоловічий одяг, взуття, аксесуари, білизну, дорогоцінні прикраси, косметику, парфуми, дитячі речі. Для приємного часопроведення в Опера Пасаж є кав’ярня зі смачними тістечками, найкраща кава-з-собою в місті та фантастичний сімейний pizza&pasta ресторан. Місцевий супермаркет пропонує товари щоденного вжитку, свіжі органічні овочі та фрукти, ексклюзивні продукти зі всього світу. Високоякісний алкоголь можна придбати в преміальному винному погребі супермаркету.

Багатовікова будівля під захистом UNESCO в сучасному Львові стала фешн-центром Європейського рівня, осередком жвавого світського життя. Регулярні події що різняться від чуттєвих фешн-показів, якісної живої музики, різноманітних презентацій продуктів до веселих дитячих свят роблять Опера Пасаж улюбленим місцем покупок — торговою галереєю, де завжди щось відбувається.

работа в Опера Маркет

Львів, пр. Свободи 27

телефон: 050 432 70 40

e-mail:

www: http://www.operapassage.com/magazini/1-i-poverkh/opera-market.html

Вакансии компании Опера Маркет


В данный момент у Опера Маркет нет активных вакансий, опубликованных на сайте www.netbee.ua